Filters
Ara
Kapat

Ödeme Koşulları

anemoss.com’da ödemelerinizi banka kartı, kredi kartı ve hediye çeki ile yapabilirsiniz. Siparişinizi müşteri temsilcisi aracılığıyla verememektesiniz. Bilgi güvenliğiniz için siparişinizi sadece siz tamamlayabilirsiniz.

Banka Kartıyla Ödeme

Verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit (banka kartları) kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır.

 

Kredi kartı kullanımı ve güvenliği

 

anemoss.com’da tüm kredi kartları geçerlidir.

 

anemoss.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.

 

Taksit yapılan kredi kartlar

Bonus, World, Maximum ve Axess özellikli kredi kartlarına taksit yapılmaktadır.

 

Kredi kartımdan çekim yapıldı ancak siparişim oluşmamış.

Siparişinizi ödemeyi takip eden 15 dakika içinde siparişlerim sayfasından kontrol edebilirsiniz. Bu süre sonunda siparişinizi görüntüleyemiyorsanız, işlem zamanı ve banka bilgilerinizle birlikte bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kredi kartımdan mükerrer çekim yapılmış.

Kartınızdan yapılan hatalı çekimler için işlem zamanı, banka bilgileri, işlem tutarı gibi bilgileri bize iletmenizi rica ederiz. Gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra size bilgi verilecektir.

Havale ile ödeme

Havale seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Dijital hediye çeki kullanımı

Farklı mecralardan almış olduğunuz dijital hediye çekinizi sepetim bölümünde bulunan ”Hediye çeki kodu giriniz” kısmına yazarak kullanabilirsiniz.

İndirim Kodu kullanımı

Farklı mecralardan almış olduğunuz indirim kodunuzu “İndirim Kodunu giriniz” kısmına yazarak kullanabilirsiniz.

*Dijital hediye çeki ve indirim kodu aynı anda kullanılamamaktadır.

Hediye Paketi

anemoss’tan verdiğiniz siparişi hediye paketi yaptırabilir ve hediye notu yazabilirsiniz. Sipariş vereceğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra hediye paketi kutucuğunu seçerek açılan hediye notu kısmına hediyeniz ile birlikte gitmesini istediğiniz notu yazabilirsiniz.

Sipariş takibi

Siparişinizi tamamladıktan sonra sistem üzerinde bulunan üyeliğiniz üzerinden sipariş numaranız ile birlikte takibini yapabilirsiniz. Ayrıca Aras Kargo size SMS ile göndererek kargo takip numaranızı paylaşacaktır.

Sipariş iptali

 

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünler kargoya verilmediği sürece siparişi iptal edebilirsiniz. Kargoya verilmiş olan siparişinizi ise teslim almadan iade ederek iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişin eksik/hasarlı gönderilmesi

Siparişinizi her zaman kargo görevlisinin yanında açın.

Paket içeriği eksik veya yanlışsa:

1. Kargoyu kesinlikle teslim almayın.

2. Kargo görevlisine “Hasar Tespit Tutanağı” tutturun.

3. Ürünü / kutuyu bu tutanak ve sevk irsaliyesi ile birlikte depo adresmize geri gönderin.

4. Durumla ilgili aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle irtibata geçin.

  1.      info@anemoss.com mail adresine durum maili göndererek
  2.     0216 538 52 51 no’lu numaradan bize ulaşarak

Ürünü kargo görevlisinin yanında açmadıysanız durumun detaylı açıklamasını ve birkaç fotoğraf ile birlikte talebinizi mail yoluyla bize iletin. Uzman Müşteri Danışmanı talebinizi inceleyecek ve en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Depo adresi: Sanalmağaza Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE

Üründeki arıza/kusur, “kullanıcı hatası” (düşürme, sıvı teması, vb.) olarak tespit edilirse, herhangi bir işlem uygulanmadan geri gönderilir.

Ürün kaynaklı arıza/kusurlarda aşağıdaki 2 alternatiften biri uygulanır.

  1.      Değişim
  2.     Ücret İadesi

Arızalı ürünle birlikte orijinal kutusu, aksesuarları, ürüne ait tüm parçalarını göndermeyi unutmayın.