Filters
Ara
Kapat

İade ve Değişim

www.anemoss.com‘dan alışveriş yapan tüm müşteriler aşağıda yazılı garanti, iade ve iptal şartlarını kabul etmiş sayılır. 

İade

Satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içinde, info@anemoss.com adresine e-mail atarak ya da 0216 538 52 51 ile ofisimize başvuruda bulunarak, aşağıdaki koşullar dâhilinde iade etmeyi talep edebilirsiniz. Lütfen bizimle irtibata geçip teyitleşmeden ürünü iade etmeyiniz. 

 

İade ürünler Mng Kargo aracılığı ile  ürün beraberinde gelen sevk irsaliyesi ile beraber karşı ödemeli olarak iade gönderilmelidir.

 

Gönderdiğiniz paketin içine eğer iade olacaksa iade yazmanızı rica ederiz. Değişim olacaksa bunu da belirtmenizi ve hangi ürün/beden ile değişim istediğinizi yazmanızı rica ederiz.

 

İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.

 

  1.  İadeler mutlak surette kullanılmamış ve orijinal kutu/ambalajında olmalıdır. Bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir. 
  2. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
  3. Tasarımcılarımız tarafından sadece sizin için hazırlanan aksesuar ve takıların (Tasarım kategorisi altında yer alan tüm tasarımcılar bu kurala dâhildir.) iadesi kabul edilemez.
  4. Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; yüzük ölçüsü sitede sunulandan farklı üretilen) ürünlerde iade kabul edilmemektedir.
  5. Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınmamaktadır.
  6. Powerbank, kulaklık gibi cihazlar vb. iadeler için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır. 
  7. Suni deri ürünlerimizin kimyasal maddelerle teması kalıcı hasara sebep olabilir. Bu sebeple oluşan hasarlardan dolayı firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

 

anemoss tarafından kabul edilen iadeler için müşterilere yeni ürün sevk edilir. 

İade gönderimi için adres:
On-net Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKİYE

Ücret iadesi:

Ürün Samandıra ‘da bulunan depomuza girdikten sonra incelemeye alınacak ve onaylanması ile 14 iş günü içinde iade/değişim işlemi yapılacaktır.

 

Bankanızın bu tutarı kart veya banka hesabınıza yansıtma süresi ise bankanızın işlem sürecine göre değişkenlik gösterir.

Ödeme şekli havale/EFT olan siparişlerin geri ödeme işlemi IBAN üzerinden gerçekleşirken, geri ödeme işleminin tamamlanabilmesi için info@anemoss.com mail adresine IBAN bilgilerinizi mutlaka paylaşmanız gerekmektedir. İade süreçlerinde dekontun size ulaşmasından itibaren minimum süreyi bankanız ile görüşerek kontrol ediniz. Bu sürenin ardından iade tutarını hesabınızda hala göremiyorsanız, dekontta belirtilen bilgilerle birlikte bankanıza başvurunuz.

Taksitlendirilmiş kredi kartı alışverişi iadelerinde tutarın tamamı sahibi olduğunuz kredi kartının bankasına anemoss tarafından tek seferde ödenir. Ancak bankaların kendi süreçleri gereği bu tutarlar banka tarafından kartınıza siparişiniz sırasında seçtiğiniz ay kadar taksitle iade edilir.

İade ödemelerinin taksitle yapılmasında anemoss’un herhangi bir dahiliyeti olmayıp detaylı bilgi için bankanızla iletişime geçmeniz gerekir.

Kargo bedava kampanyasıyla oluşturulan siparişlerde iptal/iade yapılan bir ürün olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.


İptal

Siparişin tamamen iptal edildiği hallerde iptal işleminin kesinleşmesinden en geç 14 gün sonra hesabınıza iade edilir.
Bir sorun olduğunda lütfen ivedi bir şekilde anemoss ofisimize 0216 538 52 51 numaradan ulaşınız.

Garanti

Bütün ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır.